Projektowanie graficzne


Grafika na autoWielu klientów, którzy do nas przychodzą chciałoby tylko reklamę na samochodzie. Jednak po dłuższej analizie i rozmowie okazuje się, że nasze wsparcie potrzebne jest nie tylko w tym zakresie. Omawiamy wszystkie pomysły, oraz szukamy rozwiązania odpowiedniego dla Klienta, jednocześnie dopasowując je do budżetu. Wtedy to właśnie proces projektowy zaczynamy od przeanalizowania potrzeb, znalezienia materiałów czy grafik. Projektując reklamę na auta trzeba uwzględniać nie tylko aspekt estetyczny czy wizualny. Kluczowym jest znajomość druku wielkoformatowego, folii na auta, czy wiedza techniczna na temat aut.

Wsparcie doświadczonego projektanta jest bardzo pomocne szczególnie jeśli całość tworzy się na lata. W dzisiejszych czasach tworząc projekty dla wieku klientów nie tylko z Poznania i Wielkopolski, jesteśmy w stanie cały proces przygotować zdalnie. 

 

projektowanie

Projekt oklejenia samochodu

Cały proces projektowy nie musi być skomplikowany - wystarczy, że podasz najważniejsze i zarazem potrzebne informację, które chciałbyś aby znalazły się w grafice na auto. Na tej podstawie jesteśmy wstanie określić wstępny projekt i cenę.
Jak zamówić projekt

Oklejanie flot pojazdów


W przypadku oznakowania flot pojazdów, zapewniamy bezpłatne usługi projektowe. Stworzymy wizualizacje graficzne tak abyś mógł zobaczyć jak w rzeczywistości będzie wyglądać flota twoich aut. Dopasujemy wybraną przez Ciebie grafikę do typu aut jakie funkcjionują w Twojeje firmie. Nie zamykamy się na zaproponowane formy wspołpracy i z przyjemnością okleimy auta, grafiką przygotowaną dla Twojej firmy przez inną agencję marketingową. Zaproponujemy jednocześnie najkorzystniejsze możliwości realizacji takiego oklejenia. Nie musisz się martwić o dobór odpowiednich materiałów oraz pomiary.


potrzebuję projekt

Nasi graficy przeprowadzą cię przez cały proces projektowy. Nie musisz się zastanawiać nad formą czy kolorami. Podajesz tylko informację jakie chciałbyś aby znalazły się na samochodach. Aby usprawnić realizacje zlecenia, większość czynności wykonamy za Ciebie.