Wydruki


Druk wielkoformatowy
PoznańFabrykat to również drukarnia wielkoformatowa, która posiada w swojej ofercie szeroki zakres technik drukarskich. Oferujemy druk solwentowy oraz druk UV na wielu materiałach powszechnie używanych w branży reklamowej, od folii winylowej poprzez banery po druk na płaskich powierzchniach.

Zadbaj aby twoja firma była widoczna my zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy każdy zamawiany wydruk Możesz wydrukować baner, plakaty, czy folię która odświeży twoją witrynę. Zapytaj co możemy dla ciebie wydrukować?.

Folia
monomerycznaNajczęściej stosowanym materiałem w wydrukach wielkoformatowych jest folia monomeryczna. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych krótkookresowych oraz do druku etykiet samoprzylepnych. Zadrukowany monomer możemy zabezpieczyć laminatem UV chroniącym wydruk przed utratą kolorów i uszkodzeniami mechanicznymi.

Folia ta ma zastosowanie w produkcji tablic reklamowych jako nośniki reklamowe na witrynach sklepowych i środkach komunikacji i transporcie. Folię możemy podzielić na folie matowe i błyszczące białe i transparentne.Folia bezbarwna daje nam możliwość montażu od wewnętrznej strony witryny sklepowej, przeszklenia biurowego, tworząc efekt zadruku na szkle.


Ceny wydrukówFolia
monomeryczna
Docięcie
do formatu
Termin Cena/1m2/netto
folia błysk/mat. tak 3 dni 32 zł
laminat błysk/mat. tak 3 dni 44 zł

Ceny wydrukówFolia Laminat Termin Cena/1m2/netto
polimerowa nie 4 dni 55 zł
polimerowa z laminatem tak 5 dni 88 zł
wylewana nie 4 dni 68 zł
wylewana z laminatem tak 5 dni 130 zł
wylewana kanalikowa nie 4 dni 58 zł
wylewana kanalikowa
z laminatem
tak 5 dni 160 zł

Folia polimerowa
wylewanaFolię wylewaną stosujemy do montażu pełnokolorowej grafiki reklamowej na pojazdach. Idealnie nadaje się do wyklejania elementów karoserii z przetłoczeniami. Jej cechą jest duża rozciągliwość i możliwość powrotu do pierwotnego kształtu po jej rozciągnięciu( tzw.efekt pamięci). Przy prawidłowej instalacji wytrzymuje od 6 do 10 lat. Zadrukowaną folię wylewaną możemy zabezpieczyć dedykowanym laminatem wylewanym, który wydłuża jej wygląd i żywotność. Folie wylewane są nieco droższe od polimerowych, zapewniają przy tym doskonałą jakość i stabilność aplikacji.

Folia polimerowa jest materiałem który jest następcą folii monomerycznej, jest folią cieńszą i bardziej elastyczną, przez co można ją stosować na niewielkich przetłoczeniach karoserii pojazdów. Zależnie od producenta wytrzymuje od 5-8 lat. Wydruki na folii polimerowej można zabezpieczyć dodatkowo laminatem UV w wersji mat/połysk. Folia polimerowa jest doskonałym kompromisem między ceną a wytrzymałością .

 

Druk UV na płaskich
powierzchniachDruk UV jest jedną z nowocześniejszych metod druku cyfrowego w którym tusze zostają naniesione na materiał a następnie są utwardzane pod wpływem światła ultrafioletowego . Zaletami druku UV jest możliwość trwałego druku na materiałach płaskich i twardych, metalowych i drewnopodobnych, kompozytach zarówno matowych i w połysku.

Druk UV daje fotograficzną jakość, także na panelach szklanych, folii, pcv, plexi, dibondzie. Lakier UV nie wymaga dużego nakładu kosztów, oferuje tym samym dobrą wydajność. Technologia druku UV sprawia, że wydruki natychmiast wysychają i są gotowe do dalszej obróbki. Druk UV jest odporny na warunki atmosferyczne dzięki czemu doskonale sprawdza się do produkcji tablic zewnętrznych, szyldów, reklam. Może być stosowany w pomieszczeniach. Tusze używane do druku są bezwonne i bezpieczne dla zdrowia.


Ceny wydrukówMateriał Ilość Termin Cena
pcv spienione 3 mm m2 3 dni 78 zł
pcv spienione 5 mm m2 3 dni 88 zł
dibond 3 mm biały m2 3 dni 155 zł
baner reklamowy m2 3 dni 55 zł