Oklejanie aut dostawczych


Branding aut firmowychJedną z najczęściej spotykanych form reklamy na samochodach są te na autach dostawczych. Codziennie mamy styczność z oklejonymi autami dostawczymi, które wykonują w swoich firmach podwójne zadania, poza transportem zapewniają dodatkowo funkcję reklamową i pomagają w kreowaniu opinii na temat marki. Bardzo istotne znaczenie ma tutaj nie tyle odpowiednio duża ilość informacji co poziom wykonanego projektu, a także to czy jest on na tyle oryginalny, uniwersalny aby opinia o danej marce na jego podstawie była pozytywna. Oklejanie reklamowe aut dostawczych w firmach, które mają jedno lub kilka pojazdów daje ogromne możliwości. Może być wykonane z założeniami określonego czasu jej ekspozycji, stopnia oklejenia auta dostawczego i jednocześnie może mieścić się w przyjętym budżecie firmy.

Folia wylewana — na głębokie przetłoczenia


Do oklejenia aut firmowych - dostawczych, tak samo jak w przypadku innych pojazdów, mamy do wyboru wiele rodzajów folii winylowych. Folie ekonomiczne stosowane do maksymalnie do 3 lat, folie polimerowe i folie wylewane stosowane w przypadku przetłoczeń i nierówności na elementach karoserii, a także folie perforowane do zastosowań na przeszkleniach samochodów.
Stworzenie odpowiedniej grafiki, dobór właściwych materiałów i umiejętna aplikacja folii dają gwarancję długotrwałej, skutecznej kampanii marketingowej- zawsze tam gdzie Ty lub Twoi pracownicy jeździcie lub parkujecie.

Bezsprzeczną korzyścią jest zwiększenie rozpoznawalności firmy, stworzenie pozytywnego wizerunku firmy wśród jej klientów oraz pozyskanie nowych.

lub zadzwoń

Przykładowe realizacje