Oklejanie aut dostawczych


Branding aut firmowychJedną z najczęściej spotykanych form reklamy na samochodach są te na autach dostawczych. Wiekszośc z nas jest w stanie rozpoznać auta takich firm jak DHL, UPS, Poczty Polskiej, są to firmy które na codzień oferujących nam swoje usługi lub dostarczające nam produkty. Wielokrotnie zdarzyło nam się zwrócić uwagę na auto firmy remontowej stojące przed domem naszego sąsiada lub chociaż częściowo zapoznać się z ofertą na oklejonym aucie dostawczym na które zwróciliśmy uwagę dzięki ciekawie zaprojektowanej reklamie.
Codziennie mamy styczność z oklejonymi autami dostawczymi, które wykonują w swoich firmach podwójne zadania, poza transportem zapewniają dodatkowo funkcję reklamową i pomagają w kreowaniu opinii na temat marki. Bardzo istotne znaczenie ma tutaj nie tyle odpowiednio duża ilość informacji co poziom wykonanego projektu a także to czy jest on na tyle oryginalny, uniwersalny aby opinia o danej marce na jego podstawie była pozytywna.

Oklejanie reklamowe aut dostawczych w firmach,ktróre mają jedno lub kilka pojazdów daje ogromne możliwości. Może być wykonane z założeniami określonego czasu jej ekpozycji ,stopnia oklejenia auta dostawczego i jednocześnie możę mieścić się w przyjętym budrzecie marketingowym firmy.
Do oklejenia aut firmowych- dostawczych, tak samo jak w przypadku innych pojazdów, mamy do wyboru wiele rodzajów folii winylowych. Folie ekonomiczne stosowane do maksymalnie do 3 lat, folie polimerowe i folie wylewane stosowane w przypadku przetłoczeń i nierówności na elementach karoserii, a także folie perforowane do zastosowań na przeszkleniach samochodów.
Stworzenie odpowiedniej grafiki, dobór właściwych materiałów i umiejętna aplikacja folii dają gwarancję długotrwałej, skutecznej kampanii marketingowej- zawsze tam gdzie Ty lub Twoi pracownicy jeździcie lub parkujecie. Bezsprzeczną korzyścią jest zwiększenia rozpoznawalności firmy, stworzenie pozytywnego wizerunku firmy wśród jej klientów oraz pozyskanie nowych.

 
 
 
projektowanie

Przygotowanie projektu graficznego

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego lub nie masz czasu go przygotować - nasi graficy zajmą się obsługą kompleksową Państwa zlecenia. Przygotujemy projekt na bazie materiałów, które Państwo dostarczycie, takie które będą umieszczone na aucie lub na flocie aut.
Jak zamówić projekt
 

Przykładowe realizacje

lub zadzwoń