Oklejanie food trucków


Przyczepy gastronomicznePrzyczepy gastronomiczne, które ostatnio stały się szczególnie popularne, są doskonałą okazją do stworzenia oryginalnego projektu nawiązującego do oferowanych w foodtrucku specjałów. Jak wiadomo wyboru szczególnie posiłków dokonujemy wzrokiem i oczywistym jest że aby zainteresować klientów właśnie naszą oferta musimy wyróżni się oryginalnym i profesjonalnym a zarazem kuszącym wzrok projektem. Klientom spodoba się bardziej czysty i schludnie ubrany sprzedawca a zniechęci go stary zaniedbany pojazd. Biorąc udział w festiwalach foodtrucków należy zwiększyć swoje szanse aby najdłuższa kolejka była właśnie przy naszym stanowisku. Taka przyczepa gastronomiczna ma rówież sporą powierzchnię, która dzięki odpowiednio przygotowwanej reklamie zwększy rozpoznawalność marki i jak w przypadku oklejania naczek ciężarowych jest mobilną reklamą wielkoformatową, na autostradzie w korku czy na parkingu.


Wiemy, że food truck to nie tylko samo jedzenie. Food truck to Twój pomysł styl i charakter poparty oryginalnym jedzeniem i tak samo indywidualną grafiką. Pozwól nam przygotować projekt oddający w całości ten charakter i styl. Tworząc projekty oprócz wyżej wymienionych elementów kładziemy nacisk na aspekt techniczny, dobór odpowiednich materiałów ich trwałość i konfrontujemy to jednocześnie z opinią aplikatorów. Chcemy abyś finalnie był zadowolony z efektu końcowego. Używamy sprawdzonych przez nas i wykorzystywanych na co dzień na całym świecie materiałów. Stosujemy głównie folie takich producentów jak Oracal, Arlon, Avery, 3M. Są to produkty pozwalające na zachowanie długotrwałego świeżego wyglądu naklejek na aucie, jednocześnie pozwalają na łatwe usunięcie oklejenia. Co w wielu prypadkach bywa bardzo kosztowne.
Jeżeli planujesz zakup lub chcesz abyśmy przygotowali projekt i okleili foodtrucka, którego już posiadasz, skontaktuj się z nami, przedstawimy ci wszystkie dostępne możliwości i warianty dostosowane do twojej przyczepy gastronomicznej.

 
 
 
projektowanie

Przygotowanie projektu graficznego

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego lub nie masz czasu go przygotować - nasi graficy zajmą się obsługą kompleksową Państwa zlecenia. Przygotujemy projekt na bazie materiałów, które Państwo dostarczycie, takie które będą umieszczone na aucie lub na flocie aut.
Jak zamówić projekt
 

Przykładowe realizacje

lub zadzwoń

665 716 129