Oklejanie food trucków


Przyczepy gastronomicznePrzyczepy gastronomiczne, są doskonałą okazją do stworzenia oryginalnego projektu nawiązującego do oferowanych w food trucku specjałów. Jak wiadomo wyboru posiłków dokonujemy wzrokiem i oczywistym jest, że aby zainteresować klientów właśnie naszą oferta musimy wyróżnić się oryginalnym, profesjonalnym i kuszącym wzrok projektem.

Przyczepa gastronomiczna jako Twoja mobilna reklama

Biorąc udział w festiwalach food trucków należy zwiększyć swoje szanse aby najdłuższa kolejka była właśnie przy naszym stanowisku. Taka przyczepa gastronomiczna ma rówież sporą powierzchnię, która dzięki odpowiednio przygotowanej reklamie zwiększy rozpoznawalność marki i jak w przypadku oklejania naczep ciężarowych jest mobilną reklamą wielkoformatową, na autostradzie w korku czy na parkingu.

Wiemy, że food truck to nie tylko samo jedzenie. Food truck to Twój pomysł styl i charakter poparty oryginalnym jedzeniem i tak samo indywidualną grafiką. Przygotujemy projekt oddający w całości ten charakter i styl.

Tworząc projekty oprócz wyżej wymienionych elementów kładziemy nacisk na aspekt techniczny, dobór odpowiednich materiałów ich trwałość. Chcemy abyś finalnie był zadowolony z efektu końcowego. Używamy sprawdzonych przez nas i wykorzystywanych na co dzień na całym świecie materiałów. Stosujemy głównie folie takich producentów jak Oracal, Arlon, Avery, 3M. Są to produkty pozwalające na zachowanie długotrwałego świeżego wyglądu naklejek na aucie, jednocześnie pozwalają na łatwe usunięcie oklejenia. Co w wielu prypadkach bywa bardzo kosztowne.
Jeżeli planujesz zakup lub chcesz abyśmy przygotowali projekt i okleili foodtrucka, którego już posiadasz, skontaktuj się z nami, przedstawimy ci wszystkie dostępne możliwości i warianty dostosowane do twojej przyczepy gastronomicznej.

 

lub zadzwoń

665 716 129

Przykładowe realizacje