Oklejanie aut osobowych


Reklamowe oklejanie autMożesz zwiększyć potencjał twojej firmy poprzez oklejenie częściowe twojego auta lub całościowe oklejenie pełnokolorową grafiką. W procesie przygotowywania projektów staramy się aby były one oryginalne i czytelne a także aby oddawały charakter działalności, przedsięwzięcia czy wydarzenia. Wiedza i doświadczenie umożliwiają nam realizację każdej wizji klienta oraz bezpiecznego i odwracalnego procesu oklejenia reklamowego pojazdów osobowych.
Mimo pozornie małej powierzchni mamy ogromny potencjał reklamowy.W większości aut osobowych grafikę stosuje się głównie na elementach blaszanych. Jednak decydując się na wilkopowierzchniową reklamę na auto mamy możliwość oklejenia również okien. W zależności od potrzeb może to być folia pełna lub folia "dziurkowana" OWV. Warto przed konsultacją z naszym grafikiem zastanowić się co będzie głównym przekazem.

 

Oklejanie aut dostawczych


Branding aut firmowychDobrze zaprojektowane i oklejone auta dostawcze, mają za zadanie tworzyć pozytywny wizerunek twojej firmy na rynku na którym funkcjonuje. Wiemy jak zaprojektować grafikę reklamową na autach dostawczych, która zapewni Ci maksymalne korzyści z wydatków poniesionych na cele marketingowe.
Powierzchnia aut, którą dysponujemy jest już na tyle duża aby móc przygotować taki projekt, który będzie widoczny w trasie czy na mieście z dużej odległości.

 

Oklejanie Food Trucków


Auta typu foodtruckKażdy Foodtruck to indywidualny projekt. Nie każdy wymaga grafiki na całym aucie i nie każdy powinien być minimalistyczny. Podczas przygotowań do stworzenia indywidualnej grafiki dogłębnie analizujemy, rozmawiamy i szukamy najkorzystniejszych rozwiązań. Projektujemy zawsze do momentu akceptacji przez Klienta.

W zależności od potrzeb przygotowany przez nas projekt będzie wymagał zastosowania odpowiedniej metody oklejenia np. foli ploterowej, zadrukowanej czy foli do zmiany koloru. Dobieramy całość już pod konkretne auto i pomysł. Plotujemy, drukujemy wycinamy i oklejamy Twoje auto.

 

Oklejanie samochodów ciężarowych


Oklejanie naczepPojazdy ciężarowe są wizytówką firmy warto więc aby wywoływały pozytywne emocje i aby te emocje przekładały się na wizerunek firmy. Dobrze oznakowany i estetycznie wykonane oklejenie auta ciężarowego może zapewnić wzrost rozpoznawalności Twojej marki a także zwiększyć zainteresowanie klientów ofertą. Dlaczego nie sprawić, by pojazd pracował na więcej niż jeden sposób. Zachęcamy do kontaktu i bezpłatnych konsultacji w sprawie oklejenia auta ciężarowego, lub floty aut uciężarowych.
Nasze wieloletnie doświadczenie w oklejaniu pojazdów oraz stosowana przez nas technologia i materiały daje możliwość realizacji każdej wizji klienta oraz bezpiecznego i odwracalnego procesu oklejenia reklamowego.

 

Oklejanie autokarów


Reklama na środkach komunikacji masowejOklejanie autokarów i autobusów jest kolejną okazją do przekształcenia dużego gabarytowo pojazdu w efektywną jeżeli chodzi o koszty mobilną reklamę wielkoformatową. Indywidualnie zaprojektowane oznakowanie autobusu może być wykorzystane w przekazaniu wielu informaji o twojej firmie, logo, ofercie, danych kontaktowych, sukcesach, inwestycjach. Ilość osób, które będą mogły zapoznać się z promownym przekazem zależy od wielu czynników. W głównym stopniu jest zależna od dystansów jaki pokonuje dany pojazd.

 

Jakość i gwarancja tkwi w materiałach!