Oklejanie witryn sklepowych


Reklama na witrynachOferujemy oklejanie szyb w Poznaniu i okolicach. Właściwie zaprojektowana witryna i wizerunek punktu jest ogromnym narzędziem marketingowym. Masz do dyspozycji mini billboard w postaci okien sklepowych.

Pełen profesjonalizm — oklejanie szyb w Poznaniu

Jesteśmy w stanie stworzyć duży odważny niepowtarzalny lub jak wolisz minimalistyczny projekt okna sklepowego. Wykonując oklejanie witryn sklepowych, zachowujemy wysoki standard jakości projektu druku i finalnie realizacji. Podobnie jak w przypadku oklejania przestrzeni biurowych stosujemy te same metody druku na folii, wycinania folii dekoracyjnych, mrożonych i dedykowanych do druku wielkoformatowego np. na foli one way vision

W zależności od producenta mamy do dyspozycji wiele różnorodnych folii, począwszy do foli klasycznych dekoracyjnych, foli zadrukowanych pełnokolorowych, foli polimerowych do cięcia ploterowego, na foliach ochronnych kończąc. Każda z wyżej wymienionych występuje w szerokości od: 50 cm, 106 cm, 123 cm, 152cm. W przypadku foli zadrukowanych istnieje możliwość zabezpieczenia druku dodatkowym bezbarwnym, matowym lub błyszczącym laminatem. Bardzo ciekawe efekty możemy uzyskać łącząc róże folie i techniki.

Oklejanie szyb-rodzaje folii

Folia mleczna szroniona


Stosunkowo niedrogi i łatwy sposób na nadanie matowego efektu szklanym powierzchniom, są to folie imitujące mrożone szkło. Z folii można wyciąć dowolne elementy dekoracyjne, lub okleić przeszklenie w całości dodając logo firmowe lub inne informacje. Folie mrożone, które stosujemy są wytrzymałe i pięknie rozpraszają światło. Podobny możliwości dają folie dekoracyjne i witrażowe, z tą różnicą że bardziej przepuszczają światło i są produkowane w większej ilości kolorów. Dla waszego bezpieczeństwa polecamy folie antywłamaniowe i ochronne oraz przeciwsłoneczne.

Folia one way vision


Folia one-way vision lub potocznie folia dziurkowana, doskonale sprawdza się w miejscach w których priorytetem jest ekspozycja treści reklamowej i jednoczesna ochrona prywatności. Folia ma perforowaną powierzchnię z niewielkimi otworami dzięki, której mamy możliwość montażu treści reklamowej na witrynie sklepowej, środkach komunikacji miejskiej czy na szybach w samochodach. Perforacja umożliwia pełną widoczność od wewnątrz przez okno lub witrynę. Materiał chroni także przed działaniem promieni UV. Folię możemy zadrukować drukiem solwentowym oraz UV.

Folia monomeryczna


Folia monomeryczna pełna umożliwia całkowite zakrycie oklejanej powierzchni. W porównaniu z folią one way vision, folia ta w znacznym stopniu blokuje światło. Jest folią krótkookresową. Przy zastosowaniu dodatkowego laminatu matowego lub błyszczącego, możemy wydłużyć trwałość wydruków. Folia daje możliwość pełnokolorowego zadruku w maksymalnym rozmiarze 160 cm szerokości rolki.
 

Oklejanie witryn - realizacje

 
 

Oklejanie balkonów folią mleczną/szronioną:

 
Doskonałym sposobem na stworzenie strefy bardziej prywatnej na balkonach jest zastosowanie foli mrożonej. Folie szronione są to folie imitujące mrożone szkło ale są o wiele tańsze. bardziej wytrzymałe i pięknie rozpraszają światło. Dodatkowo są o wiele bardziej estetyczniejsze niż chwilowe plastikowe zasłony.

Oferujemy oklejanie:

 • Oklejanie witryn sklepowych
 • Oklejanie salonów kosmetycznych
 • Oklejanie przeszkleń biurowych
 • Oklejanie szyb w centrach handlowych
 • Oklejanie balkonów folią mleczną, szronioną
 • Oklejanie nietypowych elementów
 

Cena oklejania witryny zależy od:

 • Wielkości przeszklenia
 • Rodzaju zastosowanej folii
 • Miejsca montażu (dojazd, wysokość montażu)
 • Czy posiadasz projekt,
 • Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o podanie: wymiarów i przesłanie zdjęć. Możemy także umówić się na pomiary i uzgodnienia szczegóły na miejscu montażu.