Floty


Oklejanie flot pojazdów
Oklejona flota aut firmowych to forma promocji, która dociera do tysięcy ludzi każdego dnia. Jest wysoce skuteczna i stosunkowo tania. Jeżeli Twoja firma wraz z rozwojem inwestuje w flotę nowych aut, to jest doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalności i udziału w rynku. Nie ogranicza nas tu rodzaj pojazdów ani ich ilość. W skład floty mogą wchodzić samochody osobowe i ciężarowe, auta dostawcze, autokary, lub auta chłodnie. Każde z nich jest doskonałym nośnikiem reklamowym.

Ile kosztuje oklejanie flot?


Ogromną rolę odgrywa budżet, którym dysponujemy. Ma on kluczowe znaczenie przy tworzeniu projektów graficznych, doborze materiałów i wielkości oklejanej powierzchni. Dopasowując te wszystkie elementy tworzymy rozwiązania, które pozwolą nam zachować odpowiednio wysoką jakość przy założonych na promocję środkach finansowych Przykładowo oklejenie jednego auta osobowego może kosztować od 250 zł w przypadku umieszczenia logotypu i danych adresowych na drzwiach auta po kilka tysicęcy złotych w przypadku całościowego oklejenia lub zmiany koloru pojazdu.


Oklejanie
Aut Flotowych

Do realizacji zleceń dotyczacych oklejania aut flotowych podchodzimy kompleksowo. Nie musisz martwić się o projekt czy dobór odpowiednich materiałów.

ZAPEWNIAMY Bezpłatną obsługę projektanta
Bezpłatne pomiary całej floty
Doświadczonych aplikatorów
Szybkie terminy realizacji
500

Oklejonych aut flotowych


Oklejona flota aut firmowych to forma promocji, która dociera do tysięcy ludzi każdego dnia. Twoja mobilna reklama może pojawić się na: autach osobowych, ciężarowych, busach, motocyklach czy maszynach budowlanych.

Bezpłatna obsługa projektanta

Oklejasz flotę - przygotujemy darmowy projekt!


W przypadku oznakowania flot pojazdów, zapewniamy bezpłatne usługi projektowe. Stworzymy wizualizacje graficzne tak abyś mógł zobaczyć jak w rzeczywistości będzie wyglądać flota twoich aut. Dopasujemy wybraną przez Ciebie grafikę do typu aut jakie funkcjionują w Twojej firmie. Nie zamykamy się na zaproponowane formy wspołpracy i z przyjemnością okleimy auta, grafiką przygotowaną dla Twojej firmy przez inną agencję marketingową. Zaproponujemy jednocześnie najkorzystniejsze możliwości realizacji takiego oklejenia. Nie musisz się martwić o dobór odpowiednich materiałów oraz pomiary.

Nasi graficy przeprowadzą cię przez cały proces projektowy. Nie musisz się zastanawiać nad formą czy kolorami. Podajesz tylko informację jakie chciałbyś aby znalazły się na samochodach. Aby usprawnić realizacje zlecenia, większość czynności wykonamy za Ciebie.