Floty


Oklejanie flot pojazdówOklejona flota aut firmowych to forma promocji, która dociera do tysięcy ludzi każdego dnia. Jest wysoce skuteczna i stosunkowo tania. Jeżeli Twoja firma wraz z rozwojem inwestuje w flotę nowych aut, to jest doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalności i udziału w rynku. Nie ogranicza nas tu rodzaj pojazdów ani ich ilość. W skład floty mogą wchodzić samochody osobowe i ciężarowe, auta dostawcze, autokary, lub auta chłodnie. Każde z nich jest doskonałym nośnikiem reklamowym.

Koszt
oklejenia floty


Ile kosztuje oklejanie flot?Ogromną rolę odgrywa budżet, którym dysponujemy. Ma on kluczowe znaczenie przy tworzeniu projektów graficznych, doborze materiałów i wielkości oklejanej powierzchni. Dopasowując te wszystkie elementy tworzymy rozwiązania, które pozwolą nam zachować odpowiednio wysoką jakość przy założonych na promocję środkach finansowych
Przykładowo oklejenie jednego auta osobowego może kosztować od 250 zł w przypadku umieszczenia logotypu i danych adresowych na drzwiach auta po kilka tysicęcy złotych w przypadku całościowego oklejenia lub zmiany koloru pojazdu.

Bezpłatna
obsługa projektanta


 

Oklejanie flot pojazdów


W przypadku oznakowania flot pojazdów, zapewniamy bezpłatne usługi projektowe. Stworzymy wizualizacje graficzne tak abyś mógł zobaczyć jak w rzeczywistości będzie wyglądać flota twoich aut. Dopasujemy wybraną przez Ciebie grafikę do typu aut jakie funkcjionują w Twojeje firmie. Nie zamykamy się na zaproponowane formy wspołpracy i z przyjemnością okleimy auta, grafiką przygotowaną dla Twojej firmy przez inną agencję marketingową. Zaproponujemy jednocześnie najkorzystniejsze możliwości realizacji takiego oklejenia. Nie musisz się martwić o dobór odpowiednich materiałów oraz pomiary.


potrzebuję projekt

Nasi graficy przeprowadzą cię przez cały proces projektowy. Nie musisz się zastanawiać nad formą czy kolorami. Podajesz tylko informację jakie chciałbyś aby znalazły się na samochodach.Aby usprawnić realizacje zlecenia, większość czynności wykonamy za Ciebie.