Oklejanie aut osobowych


Oznakowanie aut firmowychTransport jest podstawą funkcjonowania większości firm, od tych jednoosobowych po duże firmy zatrudniające kilkaset osób. Do prowadzenia każdej z nich niezbędne są środki transportu w postaci aut osobowych. Auta te używane są przez pracowników w codziennej pracy i przemierzają znaczne odległości, szacuje się że nawet do 60 tysięcy kilometrów rocznie. Istnieje więc duży potencjał w postaci mobilnej powierzchni reklamowej, który pozostaje niewykorzystany. Nie ważne czy będzie to mała naklejka na auto z logo i danymi adresowymi firmy, czy pełnokolorowe całościowe oklejenie auta, warto wykorzystać ten potencjał do zwiększenia widoczności i zysków twojej firmy.
Wiele firm kupuje auta firmowe poprzez leasing. Najczęściej trwa on około trzech lat w tym czasie auto pokona około 200 tyś km. Można stwierdzić, że auto jest w tym czasie dosyć mocno eksploatowane, porównując to do przebiegów aut używanych w celach prywatnych. Oklejenie nowo zakupionego auta może zwiększy jego wartości przy odsprzedaży po zakończonym leasingu. Pełnokolorowe oklejenie auta osobowego folią wylewaną jest w pełni odwracalnym procesem. Sama folia zabezpiecza karoserię auta przed uszkodzeniami lakieru powstałymi w wyniku uderzeń drobnych kamyków i piasku, szkodliwego działania soli drogowej, otarć i uszkodzeń parkingowych również zapobiega blaknięciu lakieru w wyniku działania promieni słonecznych.

 
 
 
projektowanie

Przygotowanie projektu graficznego

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego lub nie masz czasu go przygotować - nasi graficy zajmą się obsługą kompleksową Państwa zlecenia. Przygotujemy projekt na bazie materiałów, które Państwo dostarczycie, takie które będą umieszczone na aucie lub na flocie aut.
Jak zamówić projekt
 

Przykładowe realizacje

lub zadzwoń