Z potrzeby pasji


Połączyliśmy pasje projektową
z oklejaniem reklamowym aut.Nasz zespół to skromna grupa specjalistów grafików i aplikatorów foli, którzy łączą swoje umiejętności po to aby znaleźć dla Ciebie najlepsze graficzne rozwiązanie. Od wielu lat zgłębiamy wiedzę w zakresie oklejania aut i projektowaniu na wszystkie mobline nośniki. Każdy projekt realizujemy indywidualnie i za kązdym razem szukamy nowych rozwiązań.
Branża reklamowa wymaga od nas dużej wiedzy i doświadczenia z wielu dziedzin. Zarówno ze znajomości projektowania graficznego, motoryzacji czy tworzyw stosowanych w reklamie. Śledzimy trendy i dążymy do najlepszych ciekawych dla obu stron rozwiązań. Szanujemy czas swój i naszych klientów. Dlatego na wstępie ustalamy jasne zasady współpracy.
Na każdym etapie pracy analizujemy, sprawdzamy, zbieramy pomiary, konsultujemy zmiany i podpowiadamy rozwiązania. W procesie projektowym stawiamy na oryginalne i czytelne formy tak aby oddawały charakter działalności, przedsięwzięcia czy wydarzenia. W procesie montażowym najważniejszą rzeczą są detale, jakość i terminowość.


 

Łukasz Giejda


Z potrzeby pasji...robię to co kocham i co sprawia mi radość. Zaczynałem od małych projektów 10 lat temu. Dziś nie boję się dużych realizacji. Jako aplikator foli lubię motoryzację doceniam nietypowe kształty i formy, które można umiejętnie wykorzystać podczas oklejania. W ciągu tylu lat okleiłem ok. 500 samochodów. I to nie jest moje ostatnie słowo. Dbam o relację z klientem i koordynuję potrzeby graficzne. Stawiam na współpracę i ludzkie relacje.

Maria Piłat


W branży projektowej od zawsze. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem grafikiem. Dyplom obroniłam na poznańskiej ASP z zakresu projektowania graficznego. Zaczynałam od własnych projektów głównie dla lokalnych Klientów. Z czasem obsługiwałam zagraniczne firmy z Niemiec czy Danii. Różnorodność graficznych działań sprawia, że doskonale dopasowuję się w potrzeby klientów. Szukam najbardziej korzystnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań dla obu stron.