Druk UV na PCVDruk UV jest jedną z nowocześniejszych metod druku cyfrowego, w którym tusze zostają naniesione na materiał a następnie są utwardzane pod wpływem światła ultrafioletowego. Zaletami druku UV jest możliwość trwałego druku na materiałach płaskich i twardych, metalowych i drewnopodobnych, kompozytach zarówno matowych jak i w połysku.

Druk UV daje fotograficzną jakość, nie tylko na PCV, ale także na panelach szklanych, folii, pcv, plexi, dibondzie. Lakier UV nie wymaga dużego nakładu kosztów, oferuje tym samym dobrą wydajność. Technologia druku UV sprawia, że wydruki natychmiast wysychają i są gotowe do dalszej obróbki. Druk UV jest odporny na warunki atmosferyczne dzięki czemu doskonale sprawdza się do produkcji tablic zewnętrznych, szyldów, reklam. Może być stosowany w pomieszczeniach. Tusze używane do druku są bezwonne i bezpieczne dla zdrowia.
Grubość dostępnych materiałów PCV miękkie: 2 mm, 3 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm oraz pcv twarde: 2mm, 3 mm, 5mm, 10 mm. Maksymalny wymiar płyty PCV 200x300cm. Każdą z zadrukowanych płyt możemy zadrukować dwustronnie oraz dociąć do interesującego Cię kształtu. PCV występuje w wielu kolorach - zapytaj czy posiadamy kolor dla Ciebie.


Ceny wydrukówMateriał Ilość Termin Cena
pcv spienione 3 mm m2 3 dni 78 zł
pcv spienione 5 mm m2 3 dni 88 zł
pcv spienione 10 mm m2 3 dni 155 zł
baner reklamowy m2 3 dni 55 zł