Floty


Bezpłatna
obsługa projektantaW przypadku oznakowania flot pojazdów, zapewniamy bezpłatne usługi projektowe. Nie musisz się martwić o dobór odpowiednich materiałów oraz pomiary. Aby usprawnić realizacje zlecenia, większość czynności wykonamy za Ciebie.

Po więcej szczegółów dotyczących oferty, zachęcamy do kontaktu.

Reklama na pojazdach


Reklamowe oklejanie autProjekty graficzne oraz montaż reklam na wszelkiego rodzaju pojazdach od pojedynczych samochodów po maszyny budowlane. W procesie przygotowywania projektów staramy się aby były one oryginalne i czytelne, a także aby oddawały charakter działalności, przedsięwzięcia, wydarzenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie w oklejaniu pojazdów oraz stosowana przez nas technologia i materiały daje możliwość realizacji każdej wizji klienta oraz bezpiecznego i odwracalnego procesu oklejenia reklamowego.

Floty


Oklejanie flot pojazdówOklejona flota aut firmowych to forma promocji, która dociera do tysięcy ludzi każdego dnia. Jest wysoce skuteczna i stosunkowo tania. Odpowiedni dobór materiałów, techniki i projektu sprawia, że całość jest oryginalna, i wyróżnia się z całego reklamowego zgiełku. Materiały użyte w produkcji liter świecących zapewniają wysoką estetykę wykonania i trwałość.

Nie ograniczamy się do jednego rodzaju pojazdów oklejamy min. auta osobowe, ciężarowe, busy jak również motocykle łodzie czy maszyny budowlane. Do przełożenia identyfikacji firmy na mobilną podchodzimy kompleksowo dlatego też wieloletnie doświadczenie pozwala nam oklejać całe floty aut.

Samochody ciężarowe


Oklejanie samochodów dostawczych i ciężarowychPojazdy ciężarowe są wizytówką firmy warto więc aby wywoływały pozytywne emocje i aby te emocje przekładały się na wizerunek firmy. Dobrze oznakowany i estetycznie wykonane oklejenie auta ciężarowego może zapewnić wzrost rozpoznawalności Twojej marki a także zwiększyć zainteresowanie klientów ofertą. Dlaczego nie sprawić, by pojazd pracował na więcej niż jeden sposób. Zachęcamy do kontaktu i bezpłatnych konsultacji w sprawie oklejenia auta ciężarowego, lub floty aut użytkowych. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Firmy transportowe dysponują największymi powierzchniami reklamowymi w postaci przyczep transportowych. Te mobilne billboardy są widziane przez tysiące ludzi każdego dnia i stanowią ogromny potencjał w promocji marki. Możemy wykorzystać ten potencjał oklejając tą powierzchnie pełno kolorową drukowaną cyfrowo grafiką, zawierającą informacje o twojej firmie i jej ofercie. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie aby szybko i sprawnie zaprojektować oraz okleić Państwa auto ciężarowe lub dostawcze albo naczepę w możliwie jak najkrótszym czasie. Mamy świadomość jak ważne jest aby auto było gotowe do pracy w jak najkrótszym czasie.

Food Trucki


Auta typu foodtruckKażdy Foodtruck to indywidualny projekt. Nie każdy wymaga grafiki na całym aucie i nie każdy powinien być minimalistyczny. Podczas przygotowań do stworzenia indywidualnej grafiki dogłębnie analizujemy, rozmawiamy i szukamy najkorzystniejszych rozwiązań. Projektujemy zawsze do momentu akceptacji przez Klienta.

W zależności od potrzeb przygotowany przez nas projekt będzie wymagał zastosowania odpowiedniej metody oklejenia np. foli ploterowej, zadrukowanej czy foli do zmiany koloru. Dobieramy całość już pod konkretne auto i pomysł. Plotujemy, drukujemy wycinamy i oklejamy Twoje auto.