Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Ta forma promocji firm oraz usług i wydarzeń dociera do tysięcy ludzi każdego dnia, jest wysoce skuteczna i stosunkowo tania. W naszej firmie tworzymy oryginalne projekty i oklejamy nimi auta,  tak aby wyróżniały się z całego reklamowego zgiełku.

Oklejanie flot pojazdów

Flota jest jednym z najbardziej widocznych i ważnych narzędzi marketingowych, zapewniających bezpłatną przestrzeń reklamową na dużą skalę. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu spójnych grafik sprawdzających się na różnej wielkości pojazdach. 

Projektowanie

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i montażu reklam na autach, zarówno pojedynczych jak flot firmowych.  Kompleksowo przygotujemy projekt, dokonamy pomiarów, dobierzemy materiały i okleimy auto.

Oklejanie wielkogabarytowe

Reklama  wielkoformatowa na  samochodach ciężarowych  zyskuje coraz większa popularność. To mobilne medium reklamowe jest niezwykle skuteczną formą reklamy. Można porównać go do mobilnej reklamy wielkopowierzchniowej.

Stylizacja pojazdów

Nadajemy indywidualny charakter  pojazdom, poprzez oklejanie ich elementów  folią.  Korzystamy z produktów o szerokiej palecie kolorów i  wykończeń najlepszych światowych producentów. Folie wyglądają jak lakier samochodowy, a oklejenie jest w pełni odwracalnym i bezpiecznym dla lakieru procesem. 

Demontaż folii

W Fabrykacie oferujemy  demontaż starych reklam, grafik i folii. Zamawiając usługi zdjęcia obecnej i montażu nowej grafiki ustalamy preferencyjne ceny.